Menu
Your Cart
BU SİTEDEKİ ÜRÜNLER DEMO AMAÇLI EKLENMİŞTİR FİYATLAR GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR. SAYFA HALEN YAPIM AŞAMASINDADIR

Hakkımızda


DRMIRABELLE HAKKIMIZDA

1997 yılında güzellik salonu ve merkezlerine ilk himetini İzmir'de güzelik ekipmanları ve cihaz üretimi ile BEST Kozmetik olarak Türkiye'de Profesyonel Cilt Bakım Cihazı, Epilasyon Cihazı üreticisi ünvanına sahip olduk.

İzmir Bornova ve Alsancak'ta uzun yollar Güzellik Merkezlerine hizmet verdikten sonra sektörümüze yeni değerler katmak üzere yola çıktığımız yeni firmamız olan Tural KOzmetik ve İlaç San. Ltd. Şti şirketimizi 2012 yılında İstanbul Pendikte kurduk. Firmamız bünyesinde, Profesyonel kabin ürünleri, cilt bakım serumları, epilasyon ürünleri, saç bakım ürünleri, zayıflama amaçlı kullanılan ürünleri üreterek; Türkiye'de tanınmış öncü üretici firma konumuna ulaştık.

Türkiye'de ve yurtdışında bilinen birçok kozmetik firmasına ürün üretimi yapan ve tedarikçi firma olarak spesifik ürünler üzerine çalışmış ve gelişmiş AR-GE çalışmalarımız ile ortaya koyduğumuz yenilikleri güzellik merkezlerine ulaştırdık. Çıktığımız bu yolda aracı kullanmadan kaliteli ürün politikasını en ekonomik hale getirmeyi başardık.

2018 yılında Yalova ilinde kendi mülkümüz olan fabrikamızda çalışmalarımıza devam etmeye başladık. Kapasitemizi büyüterek Dr. Mira Belle markası ile bir çok markamızı güzellik merkezi ve salonlarına ulaştırmaya başladık. En iyisi için çalışıyoruz. Deneyimli kadromuz ile A sınıfı ürünler üretmeyi hedefleyerek; Türkiye'de GMP kuralları çerçevesine Donanıma ve Hijyeni üretim kalitesine önem veriyoruz.