Menu
Your Cart
BU SİTEDEKİ ÜRÜNLER DEMO AMAÇLI EKLENMİŞTİR FİYATLAR GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR. SAYFA HALEN YAPIM AŞAMASINDADIR

SATIŞ BOY ÜRÜNLER

SATIŞ BOY ÜRÜNLER
Brand: drmirabelle
 TÜY AZALTICI SERUMTurunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlar.Tüyleri kalıcı olarak azaltır.Sarı ve ince tüylerde de etkilidir.Sadece kıl foliküllerini etkiler. Ter ve yağ bezelerine zararı yoktur.Düzenli kullanımı çok önemlidir.Kırmızı ..
Brand: drmirabelle
ÜRÜN AÇIKLAMASI50 SPF + SUN CREAM 50 Faktör Güneş Koruyucu Krem Dr. Mira Belle 50 spf+ güneş koruyucu kremi cildin, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda da içerdiği Provitamin B-5, Aloevera, ve E-Vitamini ile cildi yatıştırır ve nem kayb..
Brand: drmirabelle
Kuru ve hasarlı cildi onarmaya yardımcı olur.Özel formülüyle zamansız yaşlanma belirtilerini yok eder.Cildin sıklığını ve elastikiyetini artırır.Cildi yaşlanmaya karşı koruma altına alır.Kolajen sentezini uyarır.İnce çizgileri azaltmaya yardımcı olur.Pigmentasytonu kontrol altına alır.Cilt yüzeyini ..
Brand: drmirabelle
BB CREAMBroad Spectrum SPF 35 BB KremDr. Mira Belle BB Krem cilde anında etki eden bir üründür. Pürüzsüz bir görünüm ve cilt renk bütünlüğü verir.35 spf Güneş ışınlarından korur.Ciltteki kusurları ve renk sorununu kapatır.Yağlı ciltlerde yağ dengesini korur.Kuru ciltleri nemlendirir.Cildin re..
Brand: drmirabelle
CALENDULA EXTRACT Aynı Sefa Ekstresi 5ml - 5pcsDr. Mira Belle Aynı Sefa Serumu her cilt tipine uygun olarak ve özellikle hassas ve kuru cilt tiplerine uygun olarak güçlü aktler ve bileşenlerle özel olarak formülüze edilmiş bir serumdur. Doğal bir içeriğe sahip olduğundan cilde herhangi bir..
Brand: drmirabelle
CELLULITE & FIRMING GEL  İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel..
Brand: drmirabelle
COLLAGEN SERUMCildin nem deposunu mükemmel bir şekilde yenileyerek doldurur.Cildin sıkılaşmasını sağlar.Cildin genç ve taze görünmesini sağlar.Cildin elastikiyetini arttırır.Kırışıklıkları azaltır. Yaşlanma belirtilerini hafifleterek kişinin daha genç görünmesini sağlar..
Brand: drmirabelle
DEEP FACIAL CLEANSER GEL Yüz Temizleme JeliDr. Mira Belle Derin Yüz Temizleme Jeli  Dermaroller, Dermapen, Mezoterapi, Cilt Bakım Uygulamaları, Hydrafacial işlemlerinden önce kullanılan cildi derinlemesine temizleyen bir üründür. Hassas ve Tüm cilt tiplerine uygundur. Derin temizlik ..
Brand: drmirabelle
EGF STEM CELL SERUMDaha genç cilt görünümü kazandırır.Yüzeysel çizgileri giderir.Ciltteki su kaybını azaltır.Cilt kuruluğunu önler.Cildin yapısını onarıma yardımcı olur.Cilt hücrelerinin fonksiyonlarını düzenler.Cilde sıkı ve pürüzsüz bir görünüm verir.Kolajen üretimini uyarır.Akne ve sivi..
Brand: drmirabelle
HORSE CHESNUT EXTRACTAt Kestanesi Ekstresi - 5ml - 5pcsDr. Mira Belle At Kestanesi Serumu hassas cilt ve tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak doğal bileşenler ve güçlü aktifler ile harmanlarak hazırlandı.   Varis oluşumunu engeller.Vücuttaki şişliklerin azalmasına destek sağl..
Brand: drmirabelle
HYALURONIC ACID SERUMHyaluronic Acid SerumDr. Mira Belle hyaluronic acid serum özel olarak geliştirildi ve  ciltteki yaşlanma etkilerinin geciktirilmesinde, kırışıklık görünümünün azalmasında, ciltteki sarkmaların önlenmesinde, güneş ve diğer çevresel olumsuzlıklara karşı cildin korunmasın..
Brand: drmirabelle
HYDRAFACIAL SKIN CARE B.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)