Menu
Your Cart

Tüm Ürünler

Model: 50 Faktör Güneş Koruyucu Krem
50 SPF + SUN CREAM50 Faktör Güneş Koruyucu Krem Dr. Mira Belle 50 spf+ güneş koruyucu kremi cildin, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda da içerdiği Provitamin B-5, Aloevera, ve E-Vitamini ile cildi yatıştırır ve nem kaybına karşı korur. Diğer güneş kor..
89
KDVsiz:89
Model: Çatlak Karşıtı Bakım Kremi KABİN BOYU
ANTI-STRECH MARK CREAMÇatlak Karşıtı Bakım Kremi Dr. Mira Belle Çatlak Karşıtı Bakım Kremi içerisinde barındırdığı özel formülü ile cildinizin ihtiyacı olan elastikiyeti geri kazanmanıza destek olur ve çatlakların giderilmesine yardımcı olur.Çatlak oluşumunu önler.Var olan çatlakların onarımına yard..
300
KDVsiz:300
Model: Broad Spectrum SPF 35 BB Krem
BB CREAMBroad Spectrum SPF 35 BB Krem Dr. Mira Belle BB Krem cilde anında etki eden bir üründür. Pürüzsüz bir görünüm ve cilt renk bütünlüğü verir.35 spf Güneş ışınlarından korur.Ciltteki kusurları ve renk sorununu kapatır.Yağlı ciltlerde yağ dengesini korur.Kuru ciltleri nemlendirir.Cildin renk de..
75
KDVsiz:75
Model: Aynı Sefa Ekstresi 5ml - 5pcs
CALENDULA EXTRACTAynı Sefa Ekstresi 5ml - 5pcs Dr. Mira Belle Aynı Sefa Serumu her cilt tipine uygun olarak ve özellikle hassas ve kuru cilt tiplerine uygun olarak güçlü aktler ve bileşenlerle özel olarak formülüze edilmiş bir serumdur. Doğal bir içeriğe sahip olduğundan cilde herhangi bir zararı bu..
Model: İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel
CELLULITE & FIRMING GELİnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel..
Model: COLLAGEN SERUM
COLLAGEN SERUMCildin nem deposunu mükemmel bir şekilde yenileyerek doldurur.Cildin sıkılaşmasını sağlar.Cildin genç ve taze görünmesini sağlar.Cildin elastikiyetini arttırır.Kırışıklıkları azaltır.Yaşlanma belirtilerini hafifleterek kişinin daha genç görünmesini sağlar...
Model: Yüz Temizleme Jeli
DEEP FACIAL CLEANSER GELYüz Temizleme Jeli Dr. Mira Belle Derin Yüz Temizleme Jeli  Dermaroller, Dermapen, Mezoterapi, Cilt Bakım Uygulamaları, Hydrafacial işlemlerinden önce kullanılan cildi derinlemesine temizleyen bir üründür. Hassas ve Tüm cilt tiplerine uygundur. Derin temizlik ve profesyo..
Model: EGF STEM CELL SERUM
EGF STEM CELL SERUMDaha genç cilt görünümü kazandırır.Yüzeysel çizgileri giderir.Ciltteki su kaybını azaltır.Cilt kuruluğunu önler.Cildin yapısını onarıma yardımcı olur.Cilt hücrelerinin fonksiyonlarını düzenler.Cilde sıkı ve pürüzsüz bir görünüm verir.Kolajen üretimini uyarır.Akne ve sivilce izleri..
Model: At Kestanesi Ekstresi - 5ml - 5pcs
HORSE CHESNUT EXTRACTAt Kestanesi Ekstresi - 5ml - 5pcs Dr. Mira Belle At Kestanesi Serumu hassas cilt ve tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak doğal bileşenler ve güçlü aktifler ile harmanlarak hazırlandı.  Varis oluşumunu engeller.Vücuttaki şişliklerin azalmasına destek sağlar.Kır..
Model: Hyaluronic Acid Serum
HYALURONIC ACID SERUMHyaluronic Acid Serum Dr. Mira Belle hyaluronic acid serum özel olarak geliştirildi ve  ciltteki yaşlanma etkilerinin geciktirilmesinde, kırışıklık görünümünün azalmasında, ciltteki sarkmaların önlenmesinde, güneş ve diğer çevresel olumsuzlıklara karşı cildin korunmasına ya..
Model: Hydrafacial Cihaz Temizleyici
HYDRAFACIAL SKIN CAREHydrafacial Cihaz Temizleyici..
Model: P.H.A. Hydrofacial Skin Care Solition
HYDRAFACIAL SKIN CAREP.H.A. Hydrofacial Skin Care Solition..
Model: A.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition
HYDRAFACIAL SKIN CAREA.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition Dr. Mira Belle A.H.A Hydrofacial Cilt Bakım Solisyonu esmer ve mat ciltler için hazırlanmış profesyonel üründür. Glycolic Acid, Lactic Acid cilt düzenleyici olarak kullanılmıştır.İçerisinde Gycolic acid, Lactic acid, Linum usitatissimum, Cuc..
Model: B.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition
HYDRAFACIAL SKIN CAREB.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition..
Model: Moisturizing Yoğun Nemlendirici Krem
INTENSE MOISTURUZER CREAMMoisturizing Yoğun Nemlendirici Krem Dr. Mira Belle yoğu8n nemlendirici krem güçlü aktifler ve özenle hazırlanmış formülü ile cildinize tam bakım ve koruma sağlamaktadır.Prebiyotik içeren bakım kremidir.Derma-Savunma formülü ile cildinizi korur.Cildinizin iyi durumda tutulma..
Model: İnceltici Serum
L-ARGININE SERUMİnceltici Serum 2,5ml - 7 pcsYağ birikintilerinin eritilmesine destek sağlar.Sürüldüğü bölgede ölü derilerin yok edilmesine yardımcı olur.Selülitli bölgelere kan akışını daha fazla sağlar.Bölgesel olarak incelmeye yardımcı olur.12 saat boyunca etkisi vardır...
Model: LIFTING SERUM
LIFTING SERUMCildin nem oranını düzenlemeye yardımcı olur.Cildi gerginleştirmeye yardımcı olur.Yavaşlamış cilt fonksiyonlarını hızlandırır.Daha genç ve dinamik görünüm sağlar.Sivilce izlerindne kaynaklanan çukurlaşma ve doku erozyonu gibi probremlerde etkili bir üründür...
Model: Kadife Çiçeği Ekstresi 5ml - 5pcs
MARIGOLD EXTRACTKadife Çiçeği Ekstresi 5ml - 5pcs Dr. Mira Belle Micro Kadife Çiçeği Serumu bitkisel bir formülle hazırlanmış güçlü bileşenlere sahiptir. Aktif oksijen kaynaklı serbest radikallerin aktivitesini inhibe eder.Kuru ve hassas cilt problemlerinde pH ve balans dengesini en iyi şekilde orga..
Model: MICRO PEELING
Skin Cleaner + Peeling + MoisturizingDr. Mira Belle Micro Peeling içeriğindeki güçlü bileşenleri ile cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. İçeriğindeki polimer granülleri sayesinde cilde zarar vermeden ölü tabakaya peeling yaparak alt tabakadaki temiz ve berrak derinin hasar almadan öne ..
Model: Yaşlanma Karşıtı - Yüz Dolgunlaştırıcı Krem
OVER 40 ANTI-AGINGYaşlanma Karşıtı - Yüz Dolgunlaştırıcı Krem Dr. Mira Belle Over 40 Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi güçlü kök hücre aktifleri ve collagen, hyaluronic acid gibi cildin kaybettiği hücreleri geri kazanmasına yardımcı olması amaçlı özel aktifler ile hazırlanmıştır.Cildin kolajen..
Model: OVER 40 ANTI-AGING SERUM
OVER 40 ANTI-AGING SERUMCildi nemlendirir.Cilt gözeneklerini temizler.Cildi sıkılaştırır, toparlar ve yumuşatır.Cilt tonunu eşitler.Cildi genç tutmaya yardımcı olur.Cilt dokusunu ve bağlayıcı hücrelerin yenilenmesine destek sağlar.Yaşlanma süresini yavaşlatır...
Model: Arındırıcı Yüz Bakım ve Temizleme Sütü
PRUFYING FACIAL MILKArındırıcı Yüz Bakım ve Temizleme Sütü Dr. Mira Belle arındıcı yüz temizleme sütü hem kuru hem de yağlı ciltler için gözenekleri derinlemesine temizleme imkanı sunan bir üründür.Cildi temizler.Sivilce oluşumunu azaltır.Siyah nokta oluşumunu azaltır.Cildi nemlendirir.Cildi pürüzsü..
Model: PRUFYING FACIAL TONIC
Arındırıcı Yüz Bakım ve Temizleme Toniği, Dr. Mira Belle Arındıcı Yüz Toniği cilt temizliği için özel üretilmiş formülü ile cildi arındırıcı ve temizleyici özelliklere sahip bileşikler içermektedir. En önemli özelliği antiseptik yapısıdır. Gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek ve dezenfekte..
Model: Lazer Sonrası Rahatlatıcı Yüz ve Vücut Jeli
RELAXING BODY GELLazer Sonrası Rahatlatıcı Yüz ve Vücut Jeli Dr. Mira Belle Lazer Sonrası Sakinleştirici ve  Yatıştırıcı Jel; lazer sonrası kullanıma uygundur. Cildi rahatlatmak için doğal, hızlı ve etkili bileşenlere sahiptir.Cildi yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.Özel formülü say..
Model: Soğuk Parafin
SAUNACREAMSoğuk Parafin..
Model: SHOOTING SERUM
SHOOTING SERUM..
Model: SODIUM DNA MIX SERUM
SODIUM DNA MIX SERUMCilt yenilenmesi, gençleşmesine yardımcı olur.Göz çevresinin aydınlatılması ve yenidein yapılandırmasına yardımcı olur.Vücuttaki sarkma ve çatlakların azalmasına destek sağlar.Akne izlerinin giderilmesine yardımcı olur...
Model: Örümcek Ağı Etkili Lifting Jel Krem
SPIDER WEB FACE LIFTING CREAMÖrümcek Ağı Etkili Lifting Jel Krem Dr. Mira Belle Örümcek Ağı Liftin Jel Krem aktif ajanlar ve güçlü bileşenlerle hazırlanmış profesyonel bir üründür. Cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturarak anında etkisini gösterir ve gerginleştirici etkisi gözle görülür.Cildi Sıkıla..
Model: TÜY AZALTICI SERUM
TÜY AZALTICI SERUMTurunç ve Herbal Complex B ekstreleri ile cilde zarar vermeden tüy görünümünde azalma sağlar.Tüyleri kalıcı olarak azaltır.Sarı ve ince tüylerde de etkilidir.Sadece kıl foliküllerini etkiler. Ter ve yağ bezelerine zararı yoktur.Düzenli kullanımı çok önemlidir.Kırmızı yonca ve soya ..
Model: VITAMIN MIX SERUM
VITAMIN MIX SERUMKuru ve hasarlı cildi onarmaya yardımcı olur.Özel formülüyle zamansız yaşlanma belirtilerini yok eder.Cildin sıklığını ve elastikiyetini artırır.Cildi yaşlanmaya karşı koruma altına alır.Kolajen sentezini uyarır.İnce çizgileri azaltmaya yardımcı olur.Pigmentasytonu kontrol altına al..
Model: Renk Açıcı Krem
WHITENING CREAMRenk Açıcı Krem Dr. Mira Belle Renk Açıcı Krem koyulaşan cildi beyazlatma amacı ile kullanılır. Koyulaşan cildi etkili beyazlatma noktasında etkili bir bileşeni bulunmaktadır.Cildin gerek duyduğu minerallerin kazanılmasını sağlar.Cildin beyazlamasına yardımcı olur.Bitkisel özler içeri..
Model: Renk Açıcı Roll-On
WHITENING ROLL ON SERUM   Renk Açıcı Roll-On (Koltuk Altı ve Genital Bölge) Dr. Mira Belle Renk Açıcı Roll On özellikle genital, bikini, kolaltı bölgelerindeki renk değişimi sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formül ile üretilmiştir. Bu bölgelerde oluşan..
Model: WHITENING SERUM
WHITENING SERUMLekelerin yok olmasını sağlar.Lekelerin yeniden oluşmasını engeler.Cildinize doğal bir ışıltı kazandırır.Cildi yağlandırmaz.Uygulamadan sonra yapışkan bir his bırakmaz.Koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olur.Ciltte nem dengesini sağlar.Her cilt tipine uygundur...
1 den 33 e 33 (1 sayfa) ürün gösteriliyor