Menu
Your Cart

Kabin Boy Ürünler

Model: Çatlak Karşıtı Bakım Kremi KABİN BOYU
ANTI-STRECH MARK CREAMÇatlak Karşıtı Bakım Kremi Dr. Mira Belle Çatlak Karşıtı Bakım Kremi içerisinde barındırdığı özel formülü ile cildinizin ihtiyacı olan elastikiyeti geri kazanmanıza destek olur ve çatlakların giderilmesine yardımcı olur.Çatlak oluşumunu önler.Var olan çatlakların onarımına yard..
300
KDVsiz:300
Model: Yüz Temizleme Jeli
DEEP FACIAL CLEANSER GELYüz Temizleme Jeli Dr. Mira Belle Derin Yüz Temizleme Jeli  Dermaroller, Dermapen, Mezoterapi, Cilt Bakım Uygulamaları, Hydrafacial işlemlerinden önce kullanılan cildi derinlemesine temizleyen bir üründür. Hassas ve Tüm cilt tiplerine uygundur. Derin temizlik ve profesyo..
Model: Hydrafacial Cihaz Temizleyici
HYDRAFACIAL SKIN CAREHydrafacial Cihaz Temizleyici..
Model: P.H.A. Hydrofacial Skin Care Solition
HYDRAFACIAL SKIN CAREP.H.A. Hydrofacial Skin Care Solition..
Model: B.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition
HYDRAFACIAL SKIN CAREB.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition..
Model: A.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition
HYDRAFACIAL SKIN CAREA.H.A. Hydrafacial Skin Care Solition Dr. Mira Belle A.H.A Hydrofacial Cilt Bakım Solisyonu esmer ve mat ciltler için hazırlanmış profesyonel üründür. Glycolic Acid, Lactic Acid cilt düzenleyici olarak kullanılmıştır.İçerisinde Gycolic acid, Lactic acid, Linum usitatissimum, Cuc..
Model: Moisturizing Yoğun Nemlendirici Krem
INTENSE MOISTURUZER CREAMMoisturizing Yoğun Nemlendirici Krem Dr. Mira Belle yoğu8n nemlendirici krem güçlü aktifler ve özenle hazırlanmış formülü ile cildinize tam bakım ve koruma sağlamaktadır.Prebiyotik içeren bakım kremidir.Derma-Savunma formülü ile cildinizi korur.Cildinizin iyi durumda tutulma..
Model: MICRO PEELING
Skin Cleaner + Peeling + MoisturizingDr. Mira Belle Micro Peeling içeriğindeki güçlü bileşenleri ile cildin daha pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar. İçeriğindeki polimer granülleri sayesinde cilde zarar vermeden ölü tabakaya peeling yaparak alt tabakadaki temiz ve berrak derinin hasar almadan öne ..
Model: Arındırıcı Yüz Bakım ve Temizleme Sütü
PRUFYING FACIAL MILKArındırıcı Yüz Bakım ve Temizleme Sütü Dr. Mira Belle arındıcı yüz temizleme sütü hem kuru hem de yağlı ciltler için gözenekleri derinlemesine temizleme imkanı sunan bir üründür.Cildi temizler.Sivilce oluşumunu azaltır.Siyah nokta oluşumunu azaltır.Cildi nemlendirir.Cildi pürüzsü..
Model: PRUFYING FACIAL TONIC
Arındırıcı Yüz Bakım ve Temizleme Toniği, Dr. Mira Belle Arındıcı Yüz Toniği cilt temizliği için özel üretilmiş formülü ile cildi arındırıcı ve temizleyici özelliklere sahip bileşikler içermektedir. En önemli özelliği antiseptik yapısıdır. Gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek ve dezenfekte..
Model: Soğuk Parafin
SAUNACREAMSoğuk Parafin..
1 den 11 e 11 (1 sayfa) ürün gösteriliyor