Menu
Your Cart

Satış Boy Ürünler

Model: 50 Faktör Güneş Koruyucu Krem
50 SPF + SUN CREAM50 Faktör Güneş Koruyucu Krem Dr. Mira Belle 50 spf+ güneş koruyucu kremi cildin, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda da içerdiği Provitamin B-5, Aloevera, ve E-Vitamini ile cildi yatıştırır ve nem kaybına karşı korur. Diğer güneş kor..
89
KDVsiz:89
Model: Broad Spectrum SPF 35 BB Krem
BB CREAMBroad Spectrum SPF 35 BB Krem Dr. Mira Belle BB Krem cilde anında etki eden bir üründür. Pürüzsüz bir görünüm ve cilt renk bütünlüğü verir.35 spf Güneş ışınlarından korur.Ciltteki kusurları ve renk sorununu kapatır.Yağlı ciltlerde yağ dengesini korur.Kuru ciltleri nemlendirir.Cildin renk de..
75
KDVsiz:75
Model: İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel
CELLULITE & FIRMING GELİnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel..
Model: Yaşlanma Karşıtı - Yüz Dolgunlaştırıcı Krem
OVER 40 ANTI-AGINGYaşlanma Karşıtı - Yüz Dolgunlaştırıcı Krem Dr. Mira Belle Over 40 Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi güçlü kök hücre aktifleri ve collagen, hyaluronic acid gibi cildin kaybettiği hücreleri geri kazanmasına yardımcı olması amaçlı özel aktifler ile hazırlanmıştır.Cildin kolajen..
Model: Lazer Sonrası Rahatlatıcı Yüz ve Vücut Jeli
RELAXING BODY GELLazer Sonrası Rahatlatıcı Yüz ve Vücut Jeli Dr. Mira Belle Lazer Sonrası Sakinleştirici ve  Yatıştırıcı Jel; lazer sonrası kullanıma uygundur. Cildi rahatlatmak için doğal, hızlı ve etkili bileşenlere sahiptir.Cildi yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.Özel formülü say..
Model: Örümcek Ağı Etkili Lifting Jel Krem
SPIDER WEB FACE LIFTING CREAMÖrümcek Ağı Etkili Lifting Jel Krem Dr. Mira Belle Örümcek Ağı Liftin Jel Krem aktif ajanlar ve güçlü bileşenlerle hazırlanmış profesyonel bir üründür. Cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturarak anında etkisini gösterir ve gerginleştirici etkisi gözle görülür.Cildi Sıkıla..
Model: Renk Açıcı Krem
WHITENING CREAMRenk Açıcı Krem Dr. Mira Belle Renk Açıcı Krem koyulaşan cildi beyazlatma amacı ile kullanılır. Koyulaşan cildi etkili beyazlatma noktasında etkili bir bileşeni bulunmaktadır.Cildin gerek duyduğu minerallerin kazanılmasını sağlar.Cildin beyazlamasına yardımcı olur.Bitkisel özler içeri..
Model: Renk Açıcı Roll-On
WHITENING ROLL ON SERUM   Renk Açıcı Roll-On (Koltuk Altı ve Genital Bölge) Dr. Mira Belle Renk Açıcı Roll On özellikle genital, bikini, kolaltı bölgelerindeki renk değişimi sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formül ile üretilmiştir. Bu bölgelerde oluşan..
1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor